Alva
Ekologická a účinná přírodní kosmetika pro každodenní použití. Široká nabídka produktů pro muže. Výroba kosmetiky Alva je založena na mnohaletých zkušenostech a vědomostech v oblasti ekologie a udržitelného rozvoje. Při výrobě používá Alva výhradně staletími prověřené přírodní látky. Tyto přírodní poklady jsou zpracovány v co nejpřirozenějším stavu, aby si zachovaly silné působení. 
řadit dle:  zobrazit na stránce:  z 7
vybrat značku:
měna:
Kód: 420807
Objem: 30 ml
BB krém 6v 1 - novinka od ALVA. Tónovací krém, který se dokonale přizpůsobí tónu vaší pleti. Udržuje pleť hydratovanou, posiluje imunitní systém, spolehlivě chrání pleť před sluncem SPF 20, matuje, posiluje pleť, dodává přirozený sjednocený vzhled.
VÍCE INFO >>
765,- Kč
Kód: 208007
Objem: 50 ml
Velmi účinný deodorant na bázi menerální soli, obsahuje přírodní hliník, který rozkládá zápach a ničí bakterie, zároveň však částečně omezuje vylučování potu. Doporučujeme pouze při velmi silném pocení.

VÍCE INFO >>
235,- Kč
Kód: 206007
Objem: 75 ml
Velmi účinný deodorant Intensive na bázi menerální soli, obsahuje přírodní hliník, který rozkládá zápach a ničí bakterie, zároveň však částečně omezuje vylučování potu.

VÍCE INFO >>
269,- Kč
Kód: 3105
Balzám po holení obsahuje speciální ošetřující a hydratující recepturu, která zklidňuje a viditelně vyhlazuje pokožku podrážděnou holením
VÍCE INFO >>
119,- Kč
Kód: 3107
Objem: 75 ml
Jemný deodorant bez alkoholu pro aktivní muže. S BIO Aloe Vera a kostivalem.

VÍCE INFO >>
239,- Kč
Kód: 3102
Kuličkový Deo Krystal ochrání i proti intenzivnímu pocení! Minerály krystalu poskytují spolehlivou 24 hodinovou ochranu i při velmi intenzivním pocením. Nezanechává bílé stopy na oblečení.

VÍCE INFO >>
229,- Kč
Kód: 625107
Objem: 100 ml
Repelent proti komárům, ovádům a klíšťatům
Vysoce účinný repelent na přírodní bázi. Úspěšně testován švýcarským tropickým institutem v Basileji. Effitan brání až 8 hodin proti komárům a až 6 hodin proti napadení klíštětem.
VÍCE INFO >>
315,- Kč
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.