Při nachlazení
Pokud vás trápí nachlazení, ucpaný nos a kašel vyzkoušejte osvědčenou směs Eukalyptu, Tymiánu a Levandule lékařské. Vonná kompozice  Cold therapy spojuje blahodárné uvolňující a prohřívající účinky těchto éterických olejů. Pročišťuje vzduch, ničí viry a zlepšuje dýchání.
řadit dle:  zobrazit na stránce:  z 22
vybrat značku:
měna:
Kód: 5902811786126
Objem: 50 ml
 Když nemáte po ruce mýdlo s vodou, sáhněte po tomto antibakteriálním gelu. Vhodný je pro celou rodinu, vejde se i do kabelky a ruce spolehlivě očistí od škodlivých bakterií a špíny.

VÍCE INFO >>
125,- Kč
Kód: 2096
Objem: 15 ml
Nosní sprej velice rychle uvolní nos při nachlazení a usnadní dýchání. Vhodný i při alergické rýmě. Neobsahuje mentol.

VÍCE INFO >>
219,- Kč
Kód: 17601
Objem: 150 ml
Tento sprej na čištění vzduchu od Pranaromu obsahuje 16 éterických olejů, které byly vybrány pro jejich silný čistící účinek. 

VÍCE INFO >>
499,- Kč
Kód: 44480
Objem: 3 x 5 ml
Voňavé balení domácí aromaterapeutické lékárničky obsahuje: Levandulový, Tee Trea a Mátový éterický olej v bio kvalitě. Pro ošetření drobných poranění a první pomoc při nevolnostech a bolestech hlavy.


VÍCE INFO >>
515,- Kč
Objem: 3 x 5 ml
Tři nejoblíbenější lesní oleje v jedné sadě: jehličí ze sibiřského smrku, bio cedr a bio švýcarská borovice. Stačí pár kapek a váš domov zahalí dokonalá vůně lesa. Oleje posilují, a částečně nahrazují procházky v přírodě. Dají se využít pro tvorbu koupelí a dalších přípravků.

VÍCE INFO >>
515,- Kč
Kód: 21510
Objem: 50 ml
Terapeutický Balzám Cold Comfort Primavera oceníte zejména v období chřipek a nachlazení. Balzám obsahuje vonnou kompozici éterických olejů, které uvolňují dýchací cesty, posilují dýchání a zároveň pomáhají tělu bojovat proti virům a bakteriím.

VÍCE INFO >>
429,- Kč
Kód: 21540
Objem: 30 ml
Balzám Cold Remedy přináší podporu v období chřipek a nachlazení. Ulevuje od kašle a rýmy. Kombinuje pečující rostlinné oleje s éterickými oleji z tymiánu, myrty a cajeputu a je vhodný pro děti a batolata od 6 měsíců věku.

VÍCE INFO >>
305,- Kč
Kód: 10597
Objem: 5 ml
Éterický olej Borovice limba (pinus cembra) získaný parní destilací jehličí. Osvěžující lesní vůně z tyrolských Alp. Pomáhá při nachlazení, kašli a rýmě. Posiluje a uvolňuje dýchací cesty.

VÍCE INFO >>
235,- Kč
Kód: 10099
Objem: 10 ml
100% přírodní éterické olej citrón (Citrus limon) v bio kvalitě. Čistá svěží sladce kyselá vůně. Ve Středozemí je Citrón oblíbeným povzbuzujícím a desinfekčním prostředkem při infekčních onemocněních. Aktivuje smysly a přináší pocit svěžesti a pohody.

VÍCE INFO >>
265,- Kč
Kód: 215701
Objem: 20 ml
Osvěžující a posilující sprej na roušky se svěží mátovou vůní. Obsahuje čistý éterický olej z máty peprné, pomeranče a levandule. Sprej také obsahuje květovou vodu z vilínu a cistu.

Sprej usnadňuje nošení roušek, zmírňuje pocit útlaku a pomáhá lépe dýchat. 

VÍCE INFO >>
299,- Kč
Kód: 10518
Objem: 5 ml
Eukalypty jsou stromy, sahající do výšky až 40 m. Asi nejznámějším a nejpoužívanějším z nich je eukalyptus globulus.

Eukalyptus globulus kvete krémovými, chocholovitými květy v únoru až červenci. Listy jsou zúžené, tmavě zelené. Dává plody, které mají tvar, podobný rolničkám. Eukalypty se obecně používají hlavně ve farmacii, v lidovém léčitelství a aromaterapii. Esenciální olej se získává parovodní destilací z listů stromu. Ze 100 kg listů lze získat 700 g esence.

VÍCE INFO >>
155,- Kč
Kód: 10220
Objem: 5 ml
100% přírodní éterický olej eukalyptus radiata v bio kvalitě. Silná, svěží, ostrá vůně pronikavě aktivuje smysly a čistí dýchací cesty. 


VÍCE INFO >>
220,- Kč
Kód: 21500
Objem: 0,8 ml
Inhalační tyčinka  Cold Comfort Primavera se stane naprosto nepostradatelným pomocníkem v období nachlazení. Díky účinné směsi éterických olejů rychle uvolní ucpaný noc a zároveň silně působí proti virům a bakteriím.

VÍCE INFO >>
245,- Kč
Kód: 10187
Objem: 5 ml
100% přírodní éterický olej myrta v bio kvalitě. Čistá osvěžující a pročišťující vůně. Podporuje dýchací cesty a pomáhá hojit zánětlivou a problematickou pokožku.

VÍCE INFO >>
329,- Kč
Kód: 21520
Objem: 30 ml
100 % přírodní Polštářkový sprej Cold Comfort Primavera s bio éterickými oleji slouží zejména k pročištění vzduchu v místnosti, ale lze ho použít i na polštář pro lepší dýchání. 

VÍCE INFO >>
285,- Kč
Kód: 21900
Objem: 50 ml
Čisté ruce jsou základ zdraví, proto je dobré mít neustále k dispozici kvalitní desinfekci. Desinfekce na přírodní bázi Hand Comfort kombinuje účinky rostlinného alkoholu se sílou éterických olejů.

VÍCE INFO >>
369,- Kč
Kód: 10570
Objem: 5 ml
Ravintsara, které se také říká „dobrý list“ z Madagaskaru nebo „madagaskarský kafr“, má mnoho tradičních použití. Patří do čeledi vavřínovitých (Lauraceae). Původně pochází z Asie, respektive je to strom Cinnamomum camphora (kafr), který byl přestěhován do jiného prostředí a díky tomu se změnil jeho chemický profil. Její botanický název je (Cinnamomum camphora sb 1,8-cineol).

V důsledku jiného prostředí růstu, se díky působení klimatických podmínek změnil jeho chemický profil a vysoký obsah kafru, se snížil ve prospěch 1,8 cineolu (eukalyptolu). Destilace listů, z kterých se získává esenciální olej, trvá obvykle 3 až 5 hodin. Získání 1 kg éterického oleje vyžaduje asi 100 kg listů.

VÍCE INFO >>
305,- Kč
Kód: 21530
Objem: 5 ml
Směs éterických olejů Cold Remedy Comfort uvolňuje dýchací cesty, posiluje imunitu a pomáhá čistit vzduch od virů a bakterií. Vhodná do difuzéru či aromalampy. 

VÍCE INFO >>
285,- Kč
Kód: 10163
Objem: 5 ml
100% přírodní éterický olej tymián linalool (Thymus vulgaris var. linalol) v bio kvalitě. Zlepšuje paměť, působí proti ospalosti, depresím, akné. Má skvělé aseptické a antibakteriální účinky. Pomáhá při nachlazení. Uvolňuje dýchací cesty.


VÍCE INFO >>
425,- Kč
Kód: 10583
Objem: 5 ml
100% přírodní éterický olej tymián thymol (Thymus vulgaris var. Thymus vulgaris thymyloferum) v bio kvalitě. Zlepšuje paměť, působí proti ospalosti, depresím, akné. Má skvělé aseptické a antibakteriální účinky. Pomáhá při nachlazení. Uvolňuje dýchací cesty.

VÍCE INFO >>
445,- Kč
Kód: 6160
Objem: 250 ml
Rakytníková šťáva bez cukru je obzvláště bohatá na vitamín C a další cenné vitamíny a antioxidanty (vitamín A, betakaroten, flavonoidy), které hrají důležitou roli při ochraně buněk. BIO rakytníková šťáva tak představuje opravdovou „bombu“ vitality.


VÍCE INFO >>
399,- Kč
Kód: 6159
Objem: 200 ml
BIO Rakytníkový sirup je obzvláště bohatý na vitamín C a další cenné vitamíny a antioxidanty (vitamín A, betakaroten, flavonoidy), které hrají důležitou roli při ochraně buněk. Tyto vlastnosti činí z rakytníkového sirupu opravdový elixír vitality.


VÍCE INFO >>
349,- Kč
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.