Svíčky
U nás najdete jen ekologické svíčky ze sóji či včelího vosku, bez zbytečných chemických parfemací a dalších škodlivých látek z ropy. Všechny svíčky mají netoxické bavlněné knoty, které do vzduchu neuvolňují žádné těžké kovy. Můžete si tak užévat 100% přírodní aromaterapii.
řadit dle:  zobrazit na stránce:  z 5
vybrat značku:
měna:
Kód: CC36
Objem: 220 g
Přírodní, ručně odlitá netoxická svíčka ze sójového vosku. Svíčka má dominantní vůni jahod a malin. Svíčka od Kimmy Candles byla vyrobena s láskou v české dílně. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru. 

Jak voní tato svíčka?
Ne moc kysele, ani ne moc sladce. Voní jahodově, šťavnatě a také trochu jako gumové bonbóny. Zkrátka vůně, která potěší milovníky ovocných a letních vůní.

Intenzita vůně: střední


VÍCE INFO >>
509,- Kč
Kód: CC1
Přírodní, ručně odlitá netoxická svíčka ze sójového vosku. Vůně kokosu a limetky je perfektní kombinace svěží vůně pro horké dny. Přineste si trochu exotiky až k vám domů.  Svíčka od Kimmy Candles byla vyrobena s láskou v české dílně. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru. 

Jak voní tato svíčka?
Někdo by si řekl, že kokos je až moc sladký a jeho typickou vůni nemusí. Avšak tuto vůni kokosu zjemňuje limetka a tu svíčce dodává svěží a citrusový nádech.

Intenzita vůně: střední

VÍCE INFO >>
509,- Kč
Kód: CC37
Objem: 220 g
Přírodní, ručně odlitá netoxická svíčka ze sójového vosku. Svíčka má  luxusní pudrovou vůní s květinovými tóny. Svíčka od Kimmy Candles byla vyrobena s láskou v české dílně. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru. 
 
Intenzita vůně: střední

VÍCE INFO >>
509,- Kč
Kód: CCL1
Přírodní, ručně odlitá netoxická svíčka ze sójového vosku. Sójová svíčka s květinovo-ovocnou vůní doprovázené nenápadnou vanilkou. Svíčka od Kimmy Candles byla vyrobena s láskou v české dílně. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru. 
 
Intenzita vůně: silná

VÍCE INFO >>
509,- Kč
Kód: C38
Objem: 220 g
 Přírodní, ručně odlitá netoxická svíčka ze sójového vosku. Svíčka má dominantní vůnišvestek a rebarbory. Svíčka od Kimmy Candles byla vyrobena s láskou v české dílně. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru. 

Jak voní tato svíčka?
Jako první vás bez pochyby napadne rebarborový koláč. Je sladký, ale ne zase moc. Je chutný a nikdy nevíte, kdy máte dost.
 
Sójová svíčka Švestka a Rebarbora je zajímavé a neotřelé spojení šťavnatých vůní ovoce. Pokud někdo tyto vůně nepreferuje, tak ale z reakcí zákazníků víme to, že se zalíbila i nemilovníkům sladkých vůní, protože při zapálení svíčky vás potěší její vyvážené aroma.
 
Intenzita vůně: střední až silná

VÍCE INFO >>
509,- Kč
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.