PRIMAVERA Benzoe bio

Éterický olej benzoe získaný extrakcí v alkoholu. Sladce hřejivá uklidňující vůně s nádechem vanilky. Odstraňuje stres, zmírňuje depresi a uvolňuje dýchání.

260,- Kč


Éterický olej Benzoe se získává exrakcí pryskyřice stromu Styrax. Má velmi sladkou, hřejivou vůní, která připomíná vanilku.

Odstraňuje stres, zmírňuje depresi a vyčerpání. Uvolňuje dýchací cesty, pomáhá při úporném kašli. Skvěle působí i na zažívání a vylučovací soustavu, posiluje slinivku a slezinu. Má protizánětlivé účinky. Urychluje hojení jizev.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.
 


Použijte maximálně 20 kapek éterického oleje benzoe na 50 ml základového oleje.

Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. 

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


Alcohol, Styrax Benzoin Resin Extract,Benzyl Benzoate**, Benzyl Alcohol**, Linalool**
** přirozená součást éterického oleje
Původ: Laos
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.