BIOSOLIS Anti age krém SPF 30

Pečující krém s anti age efektem a faktorem SPF 30 chrání pokožku před spálením a vznikem pigmentových skvrn. S obsahem minerálních UV filtrů.

215,- Kč
 
Denní krém s ochranou proti slunečním paprskům SPF 30 je vhodný pro citlivou, suchou a zralou pokožku. Dodává jí potřebné živiny a důkladně ji chrání před spálením a vznikem pigmentových skvrn.

Základ krému tvoří aloe vera gel, který zvlhčuje pokožku a posiluje její ochrannou vrstvu. Oxid zinečnatý a oxid titaničitý vytvářejí na pokožce neproniknutelný minerální filtr, který chrání ihned po nanesení. Minerály nevnikají do pokožky, ale zůstávají na jejím povrchu, kde odrážejí UVA i UVB paprsky.

Účinnost krému je posílena olejem karanja, který má silné antioxidační vlasnosti a sám o sobě poskytuje pokožce ochranu před slunečními paprsky. Chrání pleť před volnými radikály, zpomaluje proces stárnutí pleti a chrání kožní buňky.


 
Dostatečné množství krému naneste na obličej, krk a dekolt. 
Krém je voděodolný, ale při pobytu ve vodě aplikaci pravidelně opakujte - účinnost se totiž rychleji snižuje.
Nevystavujte se přímému slunečnímu záření během poledne, kdy je sluneční svit nejintenzivnější.


 
Aloe Barbadensis Leaf Gel (Aloe Vera) [1]Dicaprylyl CarbonateTitanium DioxideZinc oxidePolyglyceryl-2 DipolyhydroxystearatePongamia Glabra Seed Oil [1]Polyglyceryl-3 DiisostearateCera Alba (White Beeswax) ExtractStearic AcidAluminum HydroxidePropanediolSodium ChlorideBrassica Campestris Seed Oil [1]Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract [1]Helianthus Annuus Seed Oil (Sunflower Oil) [1]Potassium SorbateSodium BenzoatePerfume (Fragrance)Lactic AcidTocopherol
from organic agriculture
99% of the total ingredients are of natural origin.
43,70% of the total ingredients are from certified organic agriculture
 


Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.