BIOSOLIS Opalovací krém Melt In Cream SPF 30

Opalovací krém Melt In Cream se rozpouští na pokožce jako máslo a důkladně ji chrání před UVA i UVB paprsky.

599,- Kč
 
Jemný krém má příjemnou konzistenci a díky obsahu rostlinných olejů pečuje o pokožku a zanechává ji krásně hebkou a vláčnou. Obsahuje oxid titaničitý, který pokožku důkladně chrání před UVA i UVB paprsky a nezanechává bílý film. Navíc poskytuje ochranu ihned po nanesení.

Účinnost krému je posílena olejem karanja, který má silné antioxidační vlastnosti a sám o sobě poskytuje pokožce ochranu před slunečními paprsky.

   
Naneste rovnoměrně a ve velkém množství.
Při setření pískem či ručníkem aplikaci opakujte. Stejně tak nanášejte častěji při pobytu ve vodě. Přípravek je voděodolný, ale dlouhý pobyt ve vodě jeho účinek postupně zkracuje.
Nevystavujte se přímému slunečnímu záření během poledne, kdy je sluneční svit nejintenzivnější.

 
Brassica Campestris (Rapeseed) Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride, C10-C18 Triglycerides, Dicaprylyl Carbonate, Sesamum Indicum Seed Oil*, Titanium  Dioxide, Pongamia Glabra Seed Oil, Diethyl Sebacate, Stearic Acid, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Tocopherol, Aluminum hydroxide, Parfum.
 
*Ingredients from Organic Farming
 
Natural and Organic Cosmetic certified by ECOCERT Greenlife according to ECOCERTT Standard available at: http://cosmetiques.ecocert.com
 
100% of the total ingredients are from natural origin
43.70% of the total ingredients are from organic farming
 


Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.