BIOSOLIS Opalovací olej SPF 20

Opalovací olej SPF 20 se díky praktickému spreji snadno a rychle aplikuje a účinně chrání pokožku před UVA a UVB paprsky.

579,- Kč
 
Hlavní složkou tohoto přípravku je olej z rostliny karanja, který má silné antioxidační vlasnosti a chrání pokožku před slunečním zářením. V kombinaci s dalšími rostlinnými oleji a aloe vera šťávou vzniká jedinečně lehký olej, který pokožku zjemňuje, hydratuje a vytváří krásné zlatavé opálení. 

Oxid titaničitý vytváří na pokožce neproniknutelný minerální filtr, který chrání ihned po nanesení. Minerály nevnikají do pokožky, ale zůstávají na jejím povrchu, kde odrážejí UVA i UVB paprsky.

 
Naneste rovnoměrně a ve velkém množství.
Při setření pískem či ručníkem aplikaci opakujte. Stejně tak nanášejte častěji při pobytu ve vodě.
Nevystavujte se přímému slunečnímu záření během poledne, kdy je sluneční svit nejintenzivnější.

 
Brassica Campestris ( Rapeseed ) Oil*, Pongamia Glabra Seed Oil ( and ) Diethyl Sebacate, Sesamum Indicum Seed Oil*, Prunus Armeniaca Kernel Oil*, Olea Europaea Fruit Oil*, Dicaprylyl Carbonate, Titanium Dioxide, Helianthus Annuus Seed Oil*, Mica, Parfum, Stearic Acid, Aluminium Hydroxide, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Tocopherol, Iron Oxide, Citronellol, Citral, Limonene, Linalool.
*Organic ingredients
 
Natural and Organic Cosmetic certified by ECOCERT Greenlife according to ECOCERTT Standard available at: http://cosmetiques.ecocert.com
 
100 % of the total ingredients are from natural origin
67.20% of the total ingredients are from organic farming
 


Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.