PRIMAVERA Cedr bio

100% přírodní éterické olej cedr v bio kvalitě. Hřejivá dřevitá léčivá vůně se sladkým podtónem. Stabilizuje, uklidňuje a odplavuje úzkost.
200,- Kč

Hřejivá dřevitá léčivá vůně se sladkým podtónem. Stabilizuje, uklidňuje a odplavuje úzkost. Podporuje tok lymfy a působí močopudně, pomáhá čistit organismus. 

Míchání: růže, levandule, bergamot, pomeranč, máta.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


Cedrus Atlantica (Maroko/bio)Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.