PRIMAVERA Citronela bio

100% přírodní éterický olej v bio kvalitě. Podporuje koncentraci, pomáhá při depresích. Silně odpuzuje hmy, zejména komáry a klíšťata. Nelze nanášet neředěný na pokožku, ale je vhodný pro přípravu repelntů v bezpečném ředění.165,- Kč

Svěží citrónová vůně, aktivující a povzbuzující. Podporuje koncentraci, pomáhá při depresích.Použijte maximálně 5 kapek na 50 ml oleje nebo alkoholu.

Silně odpuzuje hmy, zejména komáry a klíšťata. Nelze nanášet neředěný na pokožku, ale je vhodný pro přípravu repelntů v bezpečném ředění.100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


Cymbopogon Nardus (Nepál/bio)Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.