PRIMAVERA Cypřiš bio

100% přírodní éterický olej cypřiš v bio kvalitě. Hořká, dřevitá  vůně projasňuje, čistí vzduch a podporuje koncentraci.

250,- Kč

Cypřiš je stálezelený strom a má dlouholetou tradici jako ingredience v chrámových kadidelnicích. Má totiž skvělé čistící účinky a příjemně osvěžuje vzduch.

Cypřiš se využívá zejména při zimničných stavech, které dokáže rychle zmírnit. Pomáhá také při bolestech svalů a kloubů. Reguluje krevní oběh a zmírňuje menstruační bolesti.

Pozitivně působí i proti hemoroidům a křečovým žilám, celkově podporuje elasticitu cév. 

Míchání: citrusy, jalovec, pačuli, cedr.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. 

Maximálně 5 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.Cupressus Sempervirens Leaf/Nut/Stem Oil*, Limonene**, Linalool**
 * bio kvalita
** přirozená součást éterických olejů
Původ: Francie
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.