Eco by Sonya
Australská bio značka Eco by Sonya přdstavuje ty nejlepší samoopalovací přípravky a další produkty tělové kosmetiky té nejlepší kvality. EcoTAN jsou přírodní samoopalovací přípravky s bio certifikací australské vlády. Umožňují jediné zdravé opalování - opalování bez slunce. Díky přírodním extraktům z kakaových bobů a bylin získá pokožka již po několika použitích krásnou medovou barvu. Přípravky nedělají na kůži mapy a nezanechávají nežádoucí zápach, dokonce ani nezašpiní vaše oblečení.
řadit dle:  zobrazit na stránce:  z 4
vybrat značku:
měna:
Objem: 100 ml
Projasněná, hedvábná a čistá pleť! Acai pleťový peeling je vytvořený nejen pro exfoliaci odumřelých buněk, ale i pro dodání tolik důležitých antioxidantů pro pleť. 
 
 
VÍCE INFO >>
895,- Kč
Kód: 9369999033613
Objem: 150 ml
Přírodní samoopalovací krém se nejlépe hodí pro střední až olivový tón pleti. Pro každého, kdo chce tmavé, ale zároveň krásné a přirozené opálení. Pokožka vypadá po použití krému zdravě a zářivě, a to díky jeho luxusnímu složení.VÍCE INFO >>
975,- Kč
Kód: 9347597000015
Objem: 200 ml
Samoopalovací mléko Winter Sking se nejlépe hodí pro světlý až střední tón pleti. Bez použití nanotechnologie s luxusní směsí aloe vera, extraktu z hroznů a raw cacao prášku, který umožnuje postupné opálení. Je jen na vás, jestli chcete docílit barvy lehkého karamelu, nebo až teplého čokoládového bronzu.


VÍCE INFO >>
915,- Kč
Kód: 9347597000138
Objem: 175 g
Tělový peeling Eco by Sonya obsahuje krystalky himalájské soli, které odstraní něžně a přesto velmi intenzivně všechny odumřelé kožní buňky. Vyživující makadamiový olej, kokosový olej a bambucké máslo se postarají o to, aby vaše pokožka byla opět krásná, hladká a pružná.

VÍCE INFO >>
955,- Kč
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.