PRIMAVERA Eukalyptus radiata bio

100% přírodní éterický olej eukalyptus radiata v bio kvalitě. Silná, svěží, ostrá vůně pronikavě aktivuje smysly a čistí dýchací cesty. 


220,- Kč

Nejoblíbenější éterický olej v boji proti chřipce, kašli a nachlazení. Jeho účinků můžete využít jak pro posílení imunity a prevenci, tak v průběhu nemoci. Čistí vzduch od virů a bakterií. Jde o jeden z nejúčinnějších olejů pro řešení problémů horních i dolních cest dýchacích. Usnadňuje vykašlávání, zlepšuje dýchání, ulevuje při horečce. Uvolňuje nos a celkově zlepšuje průběh nemoci.

Eukalyptus také dokáže ulevit při bolestech svalů a kloubů. Pomáhá při kvasinkových infekcích.

Aktivuje a povzbuzuje mysl, pomáhá lepší koncentraci.

Eukalyptus radiata je jemnější než globulus, takže je vhodný pro malé děti od 6 měsíců. Používejte však poloviční koncentraci.

POZOR: nepoužívat při astmatu. Eukalyptus u astmatiků vyvolává kašel.

Míchání: citrón, máta, tymián.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. 

Maximálně 15 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem. Eucalyptus Radiata Leaf/Stem Oil* Org, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**
* bio kvalita
** přirozená součást éterických olejů
Původ: Austrálie
 


Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.