PRIMAVERA Geránium bio

100% přírodní éterický olej geránium v bio kvalitě. Hřejivá květinová, růže připomínající sladká vůně. Má očišťující a antidepresivní účinky, získává se z listů pelargonie.

325,- Kč

Geránium má antidepresivní účinky, působí dobře při stavech úzkosti, při premenstruačním syndromu i menopauze. Pozitivně ovlivňuje ženský hormonální systém. Pomáhá proti nespavosti a celkově zklidňuje.

Geránium se skvěle hodí pro okamžiky relaxace po dlouhém dni. Lze ho míchat i se základovým olejem pro výrobu pečujícího přípravku, který posiluje pokožku, urychluje hojení jizviček a regeneruje kožní buňky.

Míchání Ylang Ylang, Mandarinka, Grepfruit, Cedr, Růže, Šalvěj, Santal.

Profil vůně: květinová, růžová, lehce citrusová.

Recept na zklidňující koupel:
5 kapek růžového geránia
3 kapky levandule
3 kapky pomeranče
3 lžíce medu nebo smetany (pro emulgaci)

Všechny ingredience důkladně smíchejte a nechte rozpustit v proudu teplé vody.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.Pár kapek do aromalampy či difuzéru.

Maximálně 15 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem. Pelargonium Graveolens Oil*, Citronellol**, Geraniol**, Citral**, Limonene**, Linalool**
* bio kvalita
** přirozená součást éterických olejů (Egypt/kbA Demeter)

 


Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.