HAVLÍKOVA APOTÉKA Havlíkův vyhlazující tělový olej 50 ml

Havlíkův vyhlazující olej s klinickou studií RonaCare® Poppy SE. Klinické testy prokázaly modifikaci tukových buněk. Během několika dnů se velké tukové buňky zmenšily, což dokazuje zvýšenou lipolýzu (rozklad tuků) s efektem zpevnění a vyhlazení pokožky. 

255,- Kč
Zpevňující olej je určen pro všechny typy pokožky, zejména v problematických partiích s projevy ochabnutí, nedostatečné hydratace a podráždění.
Olej obsahuje:

Za studena lisovaný bio avokádový olej, který má vysoký obsah omega-3 mastných kyselin a mono nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny olejové. Obsahuje vitamíny C, E, skupiny B, steroly a minerály jako jsou draslík, hořčík či fosfor.  

Extrakt ze semen vlčího máku významně přispívá k zpevnění ochablé pokožky a redukci adipocytů, které způsobují nerovnoměrný povrch pokožky. Extrakt aktivuje lipolýzu - rozkladá  uložené tukové buňky.
 
Tocopherol (vitamín E) chrání buňky před stresem a negativními účinky volných radikálů.
 

Doporučujeme použít po koupeli. Olej aplikujte na pokožku celého těla, především na místa postižená ochablou kůží, jako jsou stehna, hýždě, dekolt, paže a prsa. Olej se příjemně roztírá a rychle vstřebává. Coco-Caprylate/Caprate, Persea Gratissima Oil, Isoamyl Laurate, Caprylic Apric, Triglyceride, Papaver Rhoeas Extract, Tocopherol, Parfum
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.