JMO Lak na vlasy mini

Lak na vlasy obsahuje 97% BIO ingrediencí, které fixují vlasy po celý den, ať už máte jakýkoliv účes. Kombinuje sílu profesionální vlasové péče s čistotou přírodních ingrediencí. V praktickém cestovním balení.

279,- Kč
 
Lak na vlasy poskytuje vynikající výdrž bez šupinek a bez nepříjemného slepování. Šest klíčových ingredinecí poskytuje nejen výživu, ale i dlouhodobou fixaci účesu. Aloe vera vlasy hadratuje a chrání, akátová guma poskytuje účesu pevnost a dodává objem, xanthanová guma taktéž zpevňuje a zároveň chrání vlasy proti krepatění z vlhkosti. Bergamotový olej vlasy zpevňuje a dodává účesu krásný lesk. 

Lak na vlasy zpevňuje účes a zároveň vlasy chrání před vlhkostí. Je vhodný pro úpravu kudrnatých i rovných vlasů, pro všechny typy účesů. Navíc ho můžete bez obav používat každý den.


 
Lak na vlasy nastříkejte na vlhké či suché vlasy a upravte podle potřeby. Pro silnější zpevnění aplikujte lak ještě jednou po uschnutí. Pokud chcete dodat vlasům objem, nadzvedněte je hřebenem a lak nastříkejte ke kořínkům.

 
Aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice*, alcohol denat.*, acacia senegal gum*, saccharomyces ferment*, glycerin*, citrus aurantium (bergamot) fruit oil*, xanthan gum


* Certified Organic
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.