TROPICAI Kokosová mouka bio

100% mouka z kokosových ořechů, přirozeně bezlepková mouka s nízkým obsahem uhlohydrátů. Obsahuje 38,5 % vlákniny, což je zhruba 3x více než sója. 

179,- Kč

Kokosovou mouku lze smíchat s jakoukoliv jinou moukou pro zvýšení obsahu vlákniny a minerálních látek. Dá se používat i samostatně, případně v kombinaci s jinou bezlepkovou moukou. Využijete ji při pečení, ale i při zahušťování nebo jako mouku na lívance či wafle. Obsažená vláknina čistí střeva a udržuje jejich zdravou rovnováhu.

Kokosová mouka je přirozeně bezlepková a neobsahuje laktózu. Má velké množství draslíku, hořčíku, zinku a selenu. Obsah vlákniny je minimálně 40%. Mouka je také přirozeným zdrojem bílkovin.


Použijte jako náhradu za běžnou mouku v množství 10-25%, nebo pro přípravu bezlepkového pečiva.Kokosovou mouku můžete rovněž přidat do jogurtů, koktejlů či smoothie, čímž snadno zvýšíte podíl vlákniny ve vaší stravě.Vhodná pro doplnění jídelníčku při redukční dietě, dodává pocit sytosti, je lehce stravitelná a napomáhá čištění organismu.


Bio kokosová dužina 100%Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.