KONGY Tělová houba

Kongy houbičky jsou skvělé pro odličování, ale věděli jste, že skvěle poslouží i jako houba na mytí celého těla? Skvělá alternativa k drhnoucím plastovým houbám!

275,- Kč
 
Jedinečná strukutra houbičky jemně masíruje pokožku a podporuje cirkulaci krve. Pokožku nedráždí ani ji nezdravě neobrušuje, myje velmi jemně a je vhodná i pro citlivou pleť. Houbičku lze používat i bez mýdla, navíc díky přirozenému obsahu minerálních látek a jiných živin pokožku posiluje a celkově ozdravuje. 

Pokud použijete sprchový gel nebo mýdlo, uvidíte, že ho spotřebujete menší množství - houbička totiž vytváří mnohem více pěny. 

Její velkou výhodou, kromě šetrnosti k naší pokožce, je navíc to, že se v přírodě bezezbytku rozloží. Konjac je totiž rostlina, takže houbička je naprosto eco friendly.

 
Houbičku je potřeba před použitím důkladně namočit, aby změkla. Pak ji můžete používat jako běžnou mycí houbu. Nenechávejte ji však ležet na vlhké vaně či umyvadle - je důležité, aby houbička mohla důkladně vyschnout. Jedině tak se v ní nezačnou množit bakterie.

 
voda, rozemletý kořen konjakuPřihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.