KONGY Zelený jíl

Kongy je multifunkční čistě přírodní a veganská houba vyrobená z rozemletého kořene Konjaku (Amorphophallus) a vody. Jemně čistí pleť a zbavuje ji odumřelých buněk, čímž přispívá k její rychlejší regeneraci. Kongy s obsahem zeleného jílu je vhodná pro smíšenou a mastnější pleť.
 


229,- Kč

Revoluce v čištění pleti! Konjak je v mnoha částech Asie po staletí ceněn pro své výživové vlastnosti a medicinální účinky. V Japonsku se používá již od 6. století. Konjak je rostlina přirozeně bohatá na vodu a vlákninu, obsahuje prospěšné aminokyseliny, minerály a v menším množství i vitamíny A, E, D, B1, B2, B6, B12, C. Navíc je spíše alkalický, díky čemuž přispívá k vyvážení PH pokožky.

Při pravidelném používání houbičky Kongy se pleť projasní a možná vám zmizí i kruhy pod očima. Nemusíte již používat peeling, pleť dostane i tak mladistvý a jemnější vzhled. Pokud máte pokožku mastnou nebo aknózní, zjistíte, že houba působí proti tvorbě komedonů a odstraňuje černé tečky. Houbička Kongy nezpůsobuje napětí pleti a nenamáhá, i když ji používáte dvakrát denně.

Zelený jíl obsažený v této houbičce pomáhá stahovat rozšířené póry, tonizuje a jemně čistí pleť. Zároveň zbavuje pokožku toxinů a působí antisepticky. 

* 100% přírodní
 
* 100% degradabilní
 
* Vhodná pro vegany a vegetariány
 
* Houba KONGY zanechává pleť jasnou a mladistvou
 
* Zjemňuje póry
 
* Pokožka je měkčí a hladší
 
* Funguje i bez čistícího mléka, proto je vhodná při hypersensitivitě
 
* Odstraňuje make-up na bázi vody
 
* Vhodná pro všechny typy pleti, i pro tu nejvíce citlivou
 
 

* Houbu před použitím vždy dobře propláchněte a namočte
 
* S vlhkou houbičkou čistěte obličej jemnými krouživými pohyby (pokud máte více make-upu, můžete použít i vaše oblíbené čistící mléko), největší pozornost věnujte oblastem s rozšířenými póry
 
* Nakonec houbičku opět dobře propláchněte a vymačkejte z ní vodu
 
* Zavěste houbu na větrané místo nebo na topení. Nikdy nenechávejte ve sprchovém koutě nebo ve vlhku!
 
* Houbičku vyměňte každé 3 měsíce, nebo dříve, pokud vypadá unaveně
 

voda, rozemletý kořen Konjaku, zelený jílPřihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.