PRIMAVERA Limeta bio


100% přírodní éterický olej z Limety. Svěží sladkokyselá ovocná vůně limety aktivuje tělo i mysl, navozuje dobrou náladu a dodává energii.


219,- Kč

Svěží sladkokyselá ovocná vůně limety aktivuje tělo i mysl, navozuje dobrou náladu a dodává energii. Olej smíšků, dodává optimismus a je vhodný i pro děti.

Míchání: Zázvor, Rozmarýn, Citrusové oleje, Orchidej. Mimoza.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.Aromatizace vody:
1 kapkou na 1 litr můžete aromatizovat perlivou vodu na pití.

Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

Citrus aurantiifolia (Brazílie/bio)
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.