PRIMAVERA Litsea bio

100% přírodní éterický olej litsea cubeba v bio kvalitě. Lehounká,  citrusová, jemně stimulující vůně. Vhodný pro mastnou pleť.

165,- Kč

Litsea je stálezelený tropický strom, jehož plody vypadají jako malé papričky. Právě z těchto plodů se destilací získává éterický olej, který svou vůní připomíná citrusy.

Litsea se tradičně využívá pro hojení problematické pokožky. Pomáhá proti akné a dalším nedokonalostem, zmírňuje nadměrnou tvorbu kožního mazu. 

Využívá se i při problémech s trávením. Skvěle se hodí i pro koupele těžkých, unavených a oteklých nohou.

Pomáhá proti stresu, únavě, podporuje koncentraci a dodává pozitivní energii.

Míchání: citrusy, cedr, jedle.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. 

Maximálně 9 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


Litsea Cubeba Fruit Oil* Org, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**
* bio kvalita
** přirozená součást éterických olejů
Původ: Vietnam


Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.