PRIMAVERA Majoránka bio Demeter

Éterický olej majoránka má kořeněnou teplou bylinnou vůni. Blahodárná, uvolňující zklidňující. Vhodná pro inhalaci, jako příměs do sportovních masážních olejů a koupelí, do aromalampy.
260,- Kč

Éterický olej z majoránky Primavera získává z Demeter biodynamického projektu v Egyptě, kde jsou pěstovány i pomerančové květy a listy, květy fialky či geránium.

Uvolňuje při napětí a stresu.

Míchání: bergamot, levandule, cedr, heřmánek římský.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.
Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.Origanum majorana (Egypt bio Demeter)
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.