PRIMAVERA Manuka

100% přírodní éterický olej manuka. Kořeněná, čerstvá, bylinná vůně. Čistí vzduch, posiluje, vhodná při vyčerpání a napětí. Pomocník při péči o problematickou pleť, při respiračních problémech, alergických záchvatech, dermatitidách.

435,- Kč

Manuka je jedna z nejoblíbenějších léčivek Nového Zélandu a Austrálie. Tradičně se využívá zejména pro léčení kožních problémů.

Manuka je silně antibakteriální, antivirová a antimykotická. Posiluje imunitní systém a blahodárně působí na zdraví pokožky. Proto je vhodná pro výrobu přípravků, které jsou určeny na léčbu ekzému, neurodermatitidy, ale i zánětlivých stavů pokožky. Urychluje hojení pokožky a je vhodná pro léčbu jizev.

Manuka pomáhá proti vyčerpání a stresu, povzbuzuje, ale zároveň umí zklidnit. 

Míchání: čajovník, levandule, tymián, růže, santal.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. 

Maximálně 4 kapky na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.Leptospermum scoparium branch/leaf oil, Limonene**, Linalool**
**přirozená součást éterických olejů
Původ: Nový Zéland
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.