MYLO Přírodní micelární voda Levandule

Je micelární voda něco, bez čeho si nedokážete čištění pleti představit? Pak si jistě zamilujete levandulovou micelární vodu od Mylo. Pleť nevysouší, jemně odstraňuje nečistoty a zároveň tonizuje.

429,- Kč
 
Čištění pokožky neodmyslitelně patří ke každodenním pečujícím rituálům. Díky micelární vodě Mylo pokožku důkladně zbavíte všech nečistot a zároveň ji v jednom kroku i tonizujete. 

Základem této micelární vody je hydrolát z kvítků levandule. Díky tomu je voda vhodná i pro tu nejcitlivější pokožku se sklony k červenání a pálení. Levandulová voda má zároveň i antiseptické a léčivé vlastnosti, takže pomáhá bojovat proti zánětlivým projevům pokožky. Extrakt z okurky dodává vodě pořádnou porci šťavnatosti a výrazně redukuje otoky, zejména pak kolem očí. Jemné čistící látky z cukru a kukuřice pokožku vyčistí do hloubky a bez zbytečného vysoušení. 

 
Vodu naneste na vatový tampon a jemnými pohyby otírejte pokožku. Vyčištěnou pokožku potom hydratuje krémem či olejem.


Lavandula Angustifolia Flower Water, Glycerin, Aqua, Cucumis sativus (Cucumber) Fruit Extract Aqua, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Decyl Glucoside (sustainable, derived from sugar and corn), Pentylene Glycol (plant based, natural, palm-free, ECOcert), Sodium Lactate, Magnesium Sulfate,  ALLANTOIN, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, Sodium Phytate + Alcohol (ECOcert), Linalool.Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.