PRIMAVERA Myrta turecká bio

100% přírodní éterický olej myrta v bio kvalitě. Čistá osvěžující a pročišťující vůně. Podporuje dýchací cesty a pomáhá hojit zánětlivou a problematickou pokožku.

329,- Kč

Myrta má blahodárné účinky na imunitní systém, působí antibakteriálně a antivirově. Usnadňuje vykašlávání a čistí dýchací cesty. Pozitivně působí na pohybové ústrojí, má analgetické účinky. Prospívá i močovým cestám.

Profil vůně: svěží, mírně kafrovitá.

Myrta osvěžuje tělo i mysl, pomáhá proti stresu a únavě. 

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.Pár kapek do aromalampy či difuzéru.

Maximálně 20 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.Myrtus Communis Oil*, Limonene**, Linalool**
* bio kvalita
** přirozená součást  éterických olejů
Původ: TureckoPřihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.