5 důvodů

KVALITA


Nabízíme vám pouze produkty, které sami používáme, a proto můžeme ručit za jejich kvalitu. Neprodáváme produkty, které bychom nedoporučili své rodině a známým.

RESPEKT K PŘÍRODĚ A ZVÍŘATŮM


Víme jak důležité je chránit přírodu pro budoucnost a proto podporujeme firmy, jejichž výroba zatěžuje přírodu co nejméně. Testování kosmetiky na zvířatech považujeme za kruté a zcela zbytečné, proto u nás nekoupíte žádné výrobky, které byly testovány na zvířatech.

FAIRTRADE


Považujeme za důležité, aby lidé v chudých částech světa dostali „fair pracovní příležitost“, proto podporujeme firmy jako Primavera nebo Tropicai, které tyto příležitosti vytváří. Prodej produktů, které obsahují suroviny z Fairtrade produkce, nám dělá radost.

SLUŽBY


Osobní poradenství, profesionální líčení a vzorky k vyzkoušení přípravků jsou u nás samozřejmostí. Nechceme, abyste platili za přípravky, které vám nebudou vyhovovat, proto si je můžete nejdříve přijít vyzkoušet. V našem butiqu vám garantujeme stejné ceny jako na internetu. Věrné zákazníky odměňujeme slevou 5%. Snažíme se, aby pro vás nakupování bylo neopakovatelným voňavým zážitkem.

RYCHLOST A GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ


Většinu zboží máme, skladem a proto ho většinou doručujem do 2 - 3 pracovních dnů. Zboží, které nechcete, můžete bez důvodu do 15 dnů neotevřené a nepoškozené vrátit.
Je mnoho důvodů proč kupovat čisté přírodní produkty: jsou účinné, kvalitní, vyrobené s respektem k přírodě, zvířatům i lidem. Objevte jejich kouzlo...
V našem obchodě najdete mnohem více než na internetu. Všechny produkty si můžete rovnou vyzkoušet a také vám budeme schopni lépe poradit.
...................................................................


VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Oceňujeme věrnost zákazníků, a proto je odměňujeme 3% slevou a dárky. Více ZDE >>

OTEVÍRACÍ DOBA                                           
Pondělí-pátek    9.30 - 19.00 hod     
Sobota 10.00 - 16.00 hod


Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.