Greenwave prodejna přírodní kosmetiky, ekodrogerie a aromaterapie


Inspirací pro náš obchod je zelená vlna. Vlna, která přináší trend zdravého životního stylu a zodpovědnosti za přírodu. Náš „voňavý butique“ najdete v samém centru Prahy, kousek od stanice metra Můstek nebo Národní třída. Obchod byl založen 14. února 2008 a od té doby nabízí více než 1000 položek ze sortimentu kvalitní bio kosmetiky, aromaterapie a ekodrogerie.

SLUŽBY


Snažíme se poskytovat zcela individuální servis a poradenství. Pokud si chcete objednat konzultaci předem, stačí zavolat na naši telefonní linku. Pro naše věrné zákaznice pořádáme pravidelně i malé kurzy líčení se zkušenou vizážistkou. Pokud vlastníte věrnostní kartu, pozvánku obdržíte automaticky e-mailem. Každý váš nákup odměníme vzorky k vyzkoušení a až budete potřebovat dárek, zdarma vám jej zabalíme.

MAPA A PARKING


Snadno k nám dojedete metrem – obchod je vzdálen cca 250 m od výstupu stanice metra Můstek (výstup Jungmannovo náměstí) a asi 300 m od stanice metra Národní třída. Mapu naleznete ZDE. Parkovat lze přímo v Jungmannově, Vladislavově, Purkyňově nebo ve Spálené ulici.OTEVÍRACÍ DOBA                                           
Pondělí-pátek       9.30 - 18.30 hod                               
Sobota                 10.00 - 16.00 hod

Kde není napsáno jinak, platí běžná otevírací doba obchodu .

GREENWAVE
JUNGMANNOVA 16, PRAHA 1Tel: 222 514 741

e-mail: info@greenwave.cz

 

Je mnoho důvodů proč kupovat čisté přírodní produkty: jsou účinné, kvalitní, vyrobené s respektem k přírodě, zvířatům i lidem. Objevte jejich kouzlo...

 

V našem obchodě najdete mnohem více než na internetu. Všechny produkty si můžete rovnou vyzkoušet a také vám budeme schopni lépe poradit.
.......................................................


NOVINKA!
PLATBA STRAVENKAMI

V obchodě Greenwave je možné platit FLEXI PASSY. Uplatnit je lze na celý sortiment, kromě dárkových poukazů. Nelze jimi platit při hromadných slevách obchodu. Více informací v obchodě.


.....................................................

VĚRNOSTNÍ PROGRAM


Oceňujeme věrnost zákazníků, a proto je odměňujeme 3% slevou a dárky. Více ZDE >>Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.