PRIMAVERA Pačule bio

100% přírodní éterické olej pačule v bio kvalitě. Zemitá, exotická, hřejivě sladká vůně. 
285,- Kč

Zemitá, exotická, hřejivě sladká vůně. Olej se dříve používal k odpuzování hmyzu, hojně se přidával do prádla i do parfémů. Má pověst afrodiziaka. Má protizánětlivé účinky a pomáhá při nervovém vyčerpání. Pomáhá při průjmech, zvracení a nevolnosti, a to díky svým antispetickým účinkům. Zklidňuje podrážděnou pokožku a psychiku.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


Pogostemon cablin bio (Sumatra, Madagaskar/ kbA)Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.