PRIMAVERA Pepř černý bio

100% přírodní éterický olej z černého pepře v bio kvalitě. Ostrá, intenzivní, kořeněná vůně. Povzbuzuje, prohřívá, stimuluje, afrodiziakum. Používá se do aromalampy, do exotických směsí, do povzbuzujících masážních olejů.

325,- Kč

Éterický olej z černého pepře je velmi silný, proto doporučujeme nízké koncentrace. Je silně antibakteriální, působí protikřečově a analgeticky. Podporuje trávení. Používá se do masážních směsí proti bolestem svalů a kloubů.

Černý pepř je velmi aktivující, prohřívací, pomáhá proti únavě a stresu.

Míchání: hřebíček, kořeněné vůně, kadidlo, vavřín.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. 

Maximálně 20 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

 POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


Piper nigrum Fruit Oil*, Limonene**, Linalool**
* bio kvalita
** přirozená součást éterických olejů
Původ: Srí Lanka
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.