PRIMAVERA Borovice černá bio 5 ml

Limitované množství!
Éterický olej borovice černá v bio kvalitě navozuje rychlý pocit dobré nálady a bezpečí. Výrazná, balzámově stromová vůně.

650,- Kč
 
PROFIL vůně: srdce, sladká  lesní

Oleje z jehličnanů jsou díky svým skvělým účinkům na organismus i psychiku stále oblíbenější. Přišlo se totiž na to, že mají na zdraví podobný efekt jako procházka lesem. Pohyb nám sice nenahradí, ale jejich účinky jsou přesto velice blahodárné.

Olej z černé borovice nabízí Primavera v limitovaném množství. Konkrétně tato šarže pochází ze spřáteleného projektu na Korsice, kde byl olej získán z divoce rostoucích stromů. Jde o velmi unikátní éterický olej, který má obzvlášť blahodárné účinky na psychiku. Navozuje pocit bezpečí a výrazně ulevuje zejména při pocitech stresu, strachu a celkového psychického vypětí. Podporuje hluboké dýchání, díky čemuž pomáhá okysličování organismu.

Zároveň je také velmi šetrný k pokožce, a skvěle se tak hodí i na masáže celého těla nebo jako příměs do hřejivé koupele. Používá se maximálně 6 kapek na 50 ml!

Masážní olej:
50 ml Mandlového oleje
6 kapek Borovice černé

Olej proti rýmě:

10 ml Mandlového oleje
3 kapky Borovice černé
1 kapka Cajeputu
- používejte pomocí vatové tyčinky


100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


 
Maximálně 5 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

Lze použít i do aromalampy či difuzéru.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

 
100% Pinus nigra subsp. laricio, původ Korsika
Získáno parní destilací z jehličí
400 Kg čerstvého jehličí bylo zapotřebí k výrobě 1 Kg éterického olejePřihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.