PRIMAVERA Jedle Douglaska bio

100% přírodní éterický olej z jehlíčí douglasovy jedle v bio kvalitě. Jasná, svěží, kořeněná lesní vůně. Tiší kašel, podporuje krvetvorbu, uvolňuje hleny a ničí mikroby.


329,- Kč

Douglasova jedle je stálezelný jehličnan, který dorůstá až 60 metrové výšky a roste několik stovek let. Její jehlíčí má délku asi 4 cm a vyznačuje se specifickou, lehce citrusovou vůní. Olej z jehličí se tradičně využívá pro první pomoc při bolestech svalů a kloubů, které příjemně prohřívá a zbavuje zánětů. 

Douglaska se hodí i na čištění vzduchu od virů a bakterií. Vhodná je při astmatu, bronchitidě, chřipce. Harmonizuje a podporuje koncentraci. Pomáhá proti stresu.

Dobře se míchá s jehličnany, citrusy, myrtou, cajeputem, niauli.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. 

Maximálně 12 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


Pseudotsuga Menziesii (Balsam Oregon) Branch/Leaf Oil* Org, Citronellol**, Limonene**
 * bio kvalita
** přirozená součást éterických olejů
Původ: FranciePřihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.