PRIMAVERA Magnolie 15 % 5 ml

Přírodní éterický olej z květů magnólie ve 13% koncentraci. 
Jemná, něžně-ovocná, květinová vůně. Má euforizující a vyrovnávající účinky. Smyslná.


665,- Kč

Květy magnólie mají opojnou vůni, která se těší velké oblibě zejména v Asii. Odtud také strom pochází. Magnólie zde má kulturní a rituální význam a často se objevuje v blízkosti chrámů. Velké květy se používají pro zdobení vlasů, při obřadech, ale také pro výrobu ajurvédských přípravků a vonných tyčinek.

Magnólie posliluje imunitní systém, uvolňuje a ulevuje při stresu a napětí. Pomáhá i při neklidu, který narušuje spánek. Je to harmonizující olej, jehož vůně je vhodná i pro meditační stavy.

Dobře se míchá s elemi, jasmínem, růží, santalem.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Maximálně 20 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Magnólie je vhodná zejména na výrobu parfémů či specifických aromaterapeutických směsí.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem. 


Alcohol* Org, Michelia Alba Flower Oil, Geraniol**, Limonene**, Linalool**
** přirozená součást ét. oleje
Původ: Čína
85 % bio alkohol, 15 % magnólie
 Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.