PRIMAVERA Máta peprná bio 10 ml

100% přírodní éterický olej máta peprná v bio kvalitě. Svěží, chladivá, čistá vůně s mentolovým aroma. Aktivuje, pročišťuje a chladí v horkých dnech. Mírní bolest hlavy.

325,- Kč

Máta peprná je nepochybně jeden z nejvíce osvěžujících éterických olejů. Příjemně ochlazuje, osvěžuje, čistí hlavu a pomáhá proti nevolnosti. Dodává energii a povzbuzuje.

Máta se skvěle hodí ve chvílích, kdy se potřebujete dlouho a důkladně koncentrovat. Skvělá je například v našem autodifuzéru, kde má hned dva účinky: podporuje koncentraci a pomáhá proti nevolnosti. Dobře účinkuje proti únavě a celkové vyčerpanosti.

Uleví i při horečnatém onemocnění. Doporučujeme míchání s citrónem - skvělá dvojka na snížení horečky. Usnadňuje dýchání a čistí vzduch. Máta vám pomůže i v případě, že vás přepadne bolest hlavy nebo migréna. V takových chvílích ji můžete dát do difuzéru, ale pomůže i smíchání kapky máty s trochou mátového hydrolátu. Touto směsí pak můžete masírovat spánky nebo krční páteř.

O máte peprné si můžete přečíst i na našem Blogu ZDE.

Profil vůně: chladivá, svěží, bylinková.

Míchání: citrusy, rozmarýn, cajeput.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Pár kapek do aromalampy či difuzéru.

Maximálně 5 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

Máta peprná není vhodná pro děti do 6 let! Olej nepoužívejte ani pro koupele celého těla. 

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


Mentha Piperita (Peppermint) Oil*,Limonene**, Linalool** 
* bio kvalita
** přirozená součást éterických olejů
Původ: ItáliePřihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.