PRIMAVERA Niauli bio

100% přírodní éterický olej niauli v bio kvalitě. Bylinná, ostrá, kafrovitá vůně. Antiseptická, snižuje horečku, ničí plísně, uvolňuje hleny. Vhodná při akné, astmatu, bolestech kloubů, zánětech sliznice a infekci ledvin.


200,- Kč

Niauli je stálezelný strom, který najdeme zejména v Austrálii, na Novém Zélandu nebo třeba na Madagaskaru. Vůní i účinky připomíná cajeput. 

V přírodní medicíně se niauli používá zejména pro zmírnění bolesti svalů a kloubů. Také skvěle čistí vzduch od virů a bakterií, takže se hodí i v chřipkové sezóně jako prevence. V případě propuknutí nemoci zmírňuje její projevy a posiluje imunitní systém. Blahodárně působí i na močové cesty. Hodí se i pro výrobu ústní hygieny, posiluje obranyschopnost ústní dutiny a krku, pomáhá proti aftům a jiným nepříjemnostem.

Povzbuzuje, posiluje, mírní deprese a podporuje soustředění.

Dobře se míchá s eukalyptem, yzopem, cajeputem, myrtou.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Pár kapek do aromalampy či difuzéru.

Maximálně 15 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


Melaleuca Viridiflora Leaf Oil* Org, Limonene**, Linalool**
* bio kvalita
** přirozená součást ét. oleje
Původ: MadagaskarPřihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.