PRIMAVERA Osmanthus Absolue 5%

Přírodní éterický olej osmanthus absolue v 5% koncentraci. Plná, exotická, sladká, květinová vůně. Vyrovnává, harmonizuje, rozjasňuje náladu. Vhodná při melancholii.


440,- Kč

Osmanthus je stálezelený keř, který kvete krásnými žlutými květy. Osmanthus se v Číně tradičně používá pro ovonění čajů, ale je i ceněnou surovinou pro výrobu luxusních parfémů.

Má harmonizující účinky, pomáhá proti stresu a nespavosti. Hodí se i pro výrobu kosmetiky: urychluje hojení jizev, podporuje regeneraci pokožky.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.

Maximálně 20 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Osmanthus je vhodnýzejména na výrobu parfémů či specifických aromaterapeutických směsí.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem. 


Alcohol* org, Osmanthus Fragrans Flower Extract, Geraniol** (Čína)
** přirozená součást ét. olejů
95 % bio alkoholu, 5 % osmanthu
Původ: AustráliePřihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.