PRIMAVERA Šalvěj levandulolistá bio 5 ml

Šalvěje levandulolistá má výraznou bylinnou vůni, která osvěžuje mysl, aktivuje, pomáhá ve stresových situacích a je výrazně protiinfekční.

289,- Kč
 
Vůně šalvěje levandulolisté je velmi svěží, ostrá, ale zároveň příjemná a zklidňující. Kombinuje ty nejlepší účinky šalvěje a levandule. 

V aromaterapii se velmi osvědčila v péči o postarší osoby, které mají problémy s koncentrací, navíc se prokázalo, že zmírňuje projevy demence a Alzheimerovy choroby. Je silně aktivující, ideální pro ranní nastartování organismu. 

Účinkuje proti bakteriím a virům, plísním, ulevuje při nachlazení, pomáhá proti únavě a stresu. Vhodná je i při probémemch spojených s PMS či menopauzou. 

Profil vůně: bylinná, svěží, nahořklá.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.

 
Při výrobě masážního oleje: 2 kapky na 50 ml mandlového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

Koupel: 1-2 kapky přidejte do smetany nebo medu a směs přidejte do horké koupele. 

Lze použít i do aromalampy či difuzéru.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

 
Salvia Lavandulifolia Leaf Oil* org, Limonene**, Linalool**
* v bio kvalitě
** přirozená součást éterického oleje
Původ: Francie, ItáliePřihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.