PRIMAVERA Slaměnka bio

100% přírodní éterický olej slaměnky v bio kvalitě. Kořeněná, bylinně sladká, medová, těžká vůně. Balení 1 ml s kapátkem.

535,- Kč

Slaměnka má typickou hřejivou, slámově kořeněnou vůni. Pokud znáte, jak voní čerstvé slaměnkové květy, vůně oleje vás nepřekvapí.

Blahodárně působí zejména na pokožku: urychluje hojení, pomáhá při ekzémech, dermatitidě, hodí se na léčbu jizev, pohmožděnin a modřin.

Prospívá i pohybovému ústrojí. Zmírňuje otoky, příjemně prohřívá a pomáhá proti bolesti svalů a kloubů. Působí protizánětlivě.

Dobře se míchá s levandulí, heřmánkem, begramotem, litseou.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii,v péči o tělo a pokožku.Maximálně 4 kapky na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


Helichrysum Italicum Flower Oil* Org, Limonene**, Linalool**
* bio kvalita
** přirozená součást éterických olejů
Původ: Francie

 


Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.