Květové vody bio
KVĚTOVÉ VODY

Rostlinné květové vody pěstí pokožku, mají oživující, tonizační a lehce desinfekční účinek. Díky jemnému rozprašovači se dají použít kdykoliv během dne a jsou šetrnou alternativou pleťové vody, zejména u citlivé pleti.

Při destilaci éterických olejů vzniká jako vedlejší produkt „ Květová voda“ (Hydrolát). Květová voda má identické účinky s éterickými oleji, a to při mnohem nižší koncentraci. Rostlinné vody Primavera neobsahují žádné syntetické konzervační látky ani jiná syntetická aditiva a parfémující složky.

TIP:  Květové vody jsou Vhodné jako doplněk péče o pleť obzvláště v letním období. Rychle osvěžují a hydratují suchou pokožku a dají se použít k omytí pleti na cestách. Vilínovou vodu lze použít rovněž jako vodu po holení.
řadit dle:  zobrazit na stránce:  z 6
vybrat značku:
měna:
Kód: 44417
Objem: 1x 50 ml, 1x 30 ml, 2x 5 ml
Rádi si doma vyrábíte vlastní kosmetiku? Nebo znáte někoho, kdo neustále vymýšlí nové recepty? Dárkový set Do It Yourself pak bude ideální volba pod vánoční stromeček!

VÍCE INFO >>
670,- Kč
Kód: 74105
Objem: 100 ml
Osvěžující květová voda z Máty peprné má čistící a chladivé účinky, které oceníte nejen v létě, ale i ve chvílích, kdy potřebujete zbystřit smysly. 

VÍCE INFO >>
315,- Kč
Kód: 74100
Objem: 100 ml
Květová voda z květů Pomerančů z bio-dynamického pěstování v Egyptě. Uvolňuje napětí pleti a obnovuje ideální PH pokožky.

VÍCE INFO >>
315,- Kč
Kód: 74102
Objem: 100 ml
Růžová květová voda přináší pokožce úlevu a uvolnění. Harmonizuje, hydratuje pleť a zklidňuje nervy. Damašská růže dodává odvahu a posiluje ženskost, doporučujeme pro harmonizaci při všech stresových situací.

VÍCE INFO >>
345,- Kč
Kód: 74103
Objem: 100 ml
Slaměnková květová voda s jemně kořenitou vůní zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku a dodává potřebnou hydrataci.

VÍCE INFO >>
315,- Kč
Kód: 74109
Objem: 30 ml
Směs květových vod v malé praktické lahvičce s rozprašovačem je skvělým pomocníkem pro odstranění napětí pleti ať už jste kdekoliv. Vhodný pro všechny typy pleti.

VÍCE INFO >>
245,- Kč
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.