Cold therapy
COLD THERAPY

Vonná kompozice Cold therapy je výsledkem dlouholetých zkušeností s aromaterapeutickými účinky éterických olejů. Díky pečlivě vybraným složkám cenných éterických olejů a bio surovin je jeho receptura účinná a pomáhá při nachlazení. Éterické oleje z Eukalyptu, Tymiánu a Levandule pomáhají uvolnit nos a dýchací cesty i při silné rýmě. Pronikavá vůně zároveň čistý obytný prostor a pomáhá zastavit šíření virů. Nedoporučujeme pro děti mladší 6 let.

Účinný při nachlazení : uvolňuje nos a dýchací cesty, je účinný jako prevence častého nachlazení.


řadit dle:  zobrazit na stránce:  z 3
vybrat značku:
měna:
Kód: 21510
Objem: 50 ml
Terapeutický Balzám Cold Remedy Primavera oceníte zejména v období chřipek a nachlazení. Balzám obsahuje vonnou kompozici éterických olejů, které uvolňují dýchací cesty, posilují dýchání a zároveň pomáhají tělu bojovat proti virům a bakteriím.

VÍCE INFO >>
429,- Kč
Kód: 21500
Objem: 0,8 ml
Inhalační tyčinka  Cold Remedy Primavera se stane naprosto nepostradatelným pomocníkem v období nachlazení. Díky účinné směsi éterických olejů rychle uvolní ucpaný noc a zároveň silně působí proti virům a bakteriím.

VÍCE INFO >>
219,- Kč
Kód: 21520
Objem: 30 ml
100 % přírodní Polštářkový sprej Cold Remedy Primavera s bio éterickými oleji slouží zejména k pročištění vzduchu v místnosti, ale lze ho použít i na polštář pro lepší dýchání. 

VÍCE INFO >>
259,- Kč
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.