PRIMAVERA Testovací set SAUNA 3x10 ml

Vyzkoušejte zdravé saunování s přírodními vůněmi. Přírodní vonné směsi do sauny obsahují čisté esence, které uvolňují tělo i mysl, a zesilují tak účinky sauny.
215,- Kč

Poznávací sada obsahuje: 3 x Aroma sauna 10 ml Pomeranč Zázvor, Lemongrass Cedr, Grapefruit Limeta.

ZÁRUKA KVALITY OD PRIMAVERY:
100% čisté éterické oleje
Neředěný Bio-alkohol
Bez syntetických přísad a emulgátorů


10 - 25 ml (cca 2-5 uzávěrů) koncentrátu smícháme s 1 litrem vody. Poté kropíme horké sauna kameny 15 - 20 g této směsi na 1 kubický metr prostoru v sauně. Stoupající páru rozvíříme ručníkem. Zhluboka dýcháme a relaxujeme.


Grapefruit Limeta

Alkohol, voda, éterický grapefruitový olej, olej z mandarinky, Bulnesia Sarmientoi Wood Oil, éterikcý limetkový olej, éterický olej z Litsea, éterický pomerančový olej, Canarium Commune Gum Oil

Lemongrass Cedr
Alkohol, voda, lemongrassový olej, éterický pomerančový olej, éterický olej z máty, olej z bergamotové máty, éterický olej z Amyrisu, éterický olej z Cedru,olej z Guajakového dřeva, éterický olej z Máty kadeřavé, éterický olej z Jalovce, éterický olej z Rododendronu, Canarium Commune Gum Oil, Pinus Pinaster Bark/Bud Extract, Niauli olej, éterický olej z Cypřiše, éterický olej ze Santalu.

Pomeranč Zázvor
Alkohol, voda, éter. olej  Pomeranč, éter. olej Limeta, éter. olej Palmarosa bio, éter. olej Zázvor bio, éter. olej Citrón bio, éter. olej Grapefruit, éter. olej Litsea, éter. olej Lemongrass.



Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.