PRIMAVERA Vavřín bio

100% přírodní éterický olej z vavřínu. Aromatická, svěží, silná, kořeněná vůně. Má antiseptické a potopudné účinky, pro posílení lymfatického systému, snižuje krevní tlak.

420,- Kč

Vavřín má kořeněnou, velmi osvěžující vůni. Povzbuzuje chuť k jídlu, mírní nadýmání, vhodný je i při neurózách žaludku. Celkově posiluje zažívání a trávení, pomáhá i při potížích se zácpou.

Zároveň posiluje imunitu a lze ho používat jako ochranu v období chřipek a nachlazení. Posiluje imunitu a dýchací cesty. Čistí vzduch od virů a bakterií, takže je vhodný i pro prevenci.

Podporuje i psychický stav: dodává sebedůvěru, zvyšuje sebevědomí. Vůně vavřínu je oblíbená zejména u mužů a skvěle se hodí pro výrobu pánských parfémů.

Pozor! Neužívat v těhotenství!

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. 

Maximálně 3 kapky na 3 polévkové lžíce mořské soli pro koupel celého těla.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem. 


Alcohol, Laurus Nobilis Leaf Oil*, Eugenol**, Limonene**, Linalool**
* bio kvalita
** přirozená součást  éterických olejů
Původ: BosnaPřihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.