PRIMAVERA Zázvor (čerstvý) bio 5 ml

Éterický olej zázvor v bio kvalitě, který je získaný z čerstvého oddenku této báječné rostliny. Díky tomu má výrazně silnější vůni i účinek.

395,- Kč

Profil vůně: SRDCE, hřejivá, ostrá, kořeněná, přitom svěží

Zázvor je velmi oblíbený posilovač imunity i celého organismu. Výborně prohřívá, prokrvuje, dodává energii a celkově povzbuzuje a zlepšuje náladu. Olej je získaný přímo z čerstvě sklizeného zázvoru, díky čemuž má svěží a velmi výrazně zázvorou vůni. Skvěle se míchá s citrusovými oleji.

Zázvor pomáhá při nevolnosti, prohřívá a pomáhá při pocitech chladu, i při studených končetinách. Posiluje činnost ledvin, žaludku i sleziny. 

Používají se maximálně 2 kapky Zázvoru na 50 ml rostlinného oleje. Jinak je dráždivý pro kůži!

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.
 
Maximálně 2 kapky na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku. Je silně dráždivý.

Lze použít i do aromalampy či difuzéru nejlépe smíchaný s citusy.

Recept na osvěžující směs do lampy:
1 kapka Zázvoru bio
4 kapky Limety bio

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


100% Zingiber officinale , původ Madagaskar
získáno parní destilací z čertvého kořene ZázvoruPřihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.