Puntura
 Puntura nabízí kvalitní produkty, které udržují zrdaví a dodávají životní energii. Šťáva z Mladého ječmene, Chlorella, Cordyceps Sinesis a sušená šťáva z Alfaalfy, to vše jsou produkty, které najdete v sortimentu této značky. Každý produkt splňuje přísná kritéria, takže máte jistotu, že svému tělu dopřávate jen to nejlepší z přírody. Suroviny jsou zpracovány šetrnými metodami, takže si zachovají co nejvíce účinných a blahodárných látek. Tmavé sklo, ve kterém jsou produkty balené, navíc poskytuje ochranu před světlem a neuvolňuje žádné toxické látky.
řadit dle:  zobrazit na stránce:  z 4
vybrat značku:
měna:
Kód: P2
Objem: 300 g
Zelená potravina plná biologicky aktivních látek. Obsahuje množství chlorofylu, vitamínů, stopových prvků, aminokyselin a dalších blahodárných složek. Tmavě zelené tabletky.


VÍCE INFO >>
990,- Kč
Kód: P3
Objem: 120 ks
Vzácná asijská houba. Má mimořádné biochemické složení. Obsahuje 30% polysacharidů, vitamíny, enzymy, koenzym Q10, cordycepin, kyselinu cordycepinovou, minerální látky, steroly a další.

VÍCE INFO >>
790,- Kč
Kód: P1
Objem: 200 g
Svěží enzymatický nápoj z mladého ječmene. Obsahuje vysoké množství tělu prospěšných bioaktivních látek. 
Neobsahuje žádná přidaná aditiva ani vlákninu.
Pochází z USA (stát Utah).


VÍCE INFO >>
990,- Kč
Kód: P6
Spirulina Premium je absolutně čistá, sladkovodní modrozelená sinice Arthrospira platensis, ve své přirozené podobě. Je bohatá na proteiny, vitamíny, minerály, karotenoidy a antioxidanty. Spirulina Puntura pochází z průzračně čistých vod jezer mongolských náhorních plošin.
VÍCE INFO >>
990,- Kč
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.