PRIMAVERA Ravintsara bio

100% přírodní éterický olej ravintsara v bio kvalitě. Lehce kafrová, svěží lesní vůně vhodná při respiračních onemocněních. Čistí ovzduší, osvěžuje.

305,- Kč

Ravintsara je kafrový strom, který najdeme zejména na Madagaskaru. Tradičně se využívá pro posilování imunitního systému. Jde o jeden z nejlepších olejů, které slouží jako prevence proti chřipce a nachlazení. Vůně se podobá eukalyptu, ale je jemnější.

Efektivně čistí vzduch od virů a bakterií, působí protizánětlivě a příjemně ochlazuje. Je tak vhodná i při horečnatém onemocnění. Velmi dobře působí proti virům, které způsobují opary a neštovice.

Dodává energii při vyčerpání, podporuje koncentraci a pomáhá proti stresu.

Míchá se s: cajeput, myrta, lemongrass

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. 

Maximálně 20 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


Commiphora Camphora (Camphor) Leaf Oil*, Limonene**
* bio kvalita
** přirozená součást éterických olejů
Původ: MadagaskarPřihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.