PRIMAVERA Šalvěj bio

100% přírodní éterický olej ze Šalvěje lékařské v bio kvalitě. Nasládlá bylinná vůně s hřejivým tónem. Posiluje cirkulaci energie a krve, posiluje imunitu, zmírňuje pocení, průjem, zlepšuje zažívání, posiluje nervy, koncentraci a paměť .
265,- Kč

Nasládlá bylinná vůně s hřejivým tónem. Pomáhá při bolestech hlavy, stresu a napětí.

Používejte pouze krátkodobě a v malých dávkách. Nepoužívejte v těhotenství a pro děti do 5 let.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Nepoužívejte u malých dětí a v těhotenství.

Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


Salvia Officinalis (Sage) Oil,Limonene**, Linalool**
 
** přirozená součást éterických olejů
(Bosna/Albánie/kbA)Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.