PRIMAVERA Santalové dřevo Indie

100% přírodní éterický olej z indického santalového dřeva je velmi aromatický - destiluje se z rozdrceného dřeva až 50 let starých stromů. Vůně oleje je hřejivá a balzámová, naprosto nenahraditelná a velmi vzácná.

1 740,- Kč
 
Dřevitá hřejivá, uklidňující a inspirující vůně. Santalové dřevo má blahodárné účinky na imunitní systém, zklidňuje a působí protizánětlivě. Posiluje lymfatický systém a urychluje hojení pokožky. Pomáhá zejména při ekzémech a lupénce.

Má afrodiziakální účinky, působí proti stresu a nespavosti. Pozitivně působí i na zdraví ženy. Smícháním se základovým olejem získáte skvělý masážní olej, který má navíc regenerační účinky na pokožku. V asijských zemích platí za afrodisakum a antiseptikum.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.Pár kapek do aromalampy či difuzéru.

Maximálně 4 kapky na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

Olej je vhodný pro výrobu parfému. 

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem. Santalum album Wood Oil
Původ: Indie
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.