Bělení zubů
V této kategorii najdete přírodní produkty pro bělejší a zářivější chrup. Není jich mnoho, ale tyto podle nás spolehlivě fungují a navíc nepůsobí abrasivně a neničí sklovinu. Máme to vyzkoušené!
řadit dle:  zobrazit na stránce:  z 4
vybrat značku:
měna:
Kód: 3432NDE
Objem: 480 ml
Bělící ústní voda s účinnými éterickými oleji  z Máty kadeřavé, Libavky (wintergreen) a australského Tea tree, redukuje zubní plak, osvěžuje dech a přirozeně přispívá k bělení zubů a odstranění skvrn. Neobsahuje alkohol.


VÍCE INFO >>
259,- Kč
Kód: 3408NDE
Objem: 176 ml
Zubní pasta s kokosovým olejem Desert Essence obsahuje panenský bio kokosový olej pomáhá odstraňovat nečistoty. Zinek citrát pomáhá omezit usazování nečistot, australský tea tree olej pomáhá chránit proti cukrovým kyselinám.

VÍCE INFO >>
249,- Kč
Kód: 3800500324012
Bambusový zubní kartáček s aktivním uhlím Nordics je velmi šetrný k zubům i dásním, ale zároveň velmi účinný, když přijde na bělící účinky. Štětiny napuštěné aktivním uhlím vám zaručí dokonale bílé a hladké zuby.

VÍCE INFO >>
129,- Kč
Kód: 3800
Objem: 30 g
Bělící prášek na zuby z aktivního uhlí Nordics vám zajistí dokonale zářivý úsměv a hladké zuby bez poskvrnky! Uhlí z kokosového dřeva se pro bělení zubů používá již odpradávna a nyní ho můžete vyzkoušet i vy. 

VÍCE INFO >>
795,- Kč
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.