Ústní vody a gely

řadit dle:  zobrazit na stránce:  z 7
vybrat značku:
měna:
Kód: 3430NDE
Objem: 480 ml
Ústní voda bez cukru a alkoholu efektivně čistí a osvěžuje ústa. S přírodní mátou a ekologicky sklízeným  tea tree olejem, s antiseptickými účinky.


VÍCE INFO >>
259,- Kč
Kód: 3432NDE
Objem: 480 ml
Bělící ústní voda s účinnými éterickými oleji  z Máty kadeřavé, Libavky (wintergreen) a australského Tea tree, redukuje zubní plak, osvěžuje dech a přirozeně přispívá k bělení zubů a odstranění skvrn. Neobsahuje alkohol.


VÍCE INFO >>
259,- Kč
Kód: 3433NDE
Objem: 480 ml
Ústní voda Mega Mint Desert Essence vaši ústní dutinu dokonale osvěží a zbaví zbytků nečistot a plaku. Pomáhá udržovat zuby čisté a zdravé, zklidňuje dásně, osvěžuje dech.

VÍCE INFO >>
259,- Kč
Kód: 3435NDE
Objem: 480 ml
Silná ústní voda s nimbou, která je známá také jako ajurvédský kartáček na zuby, pomáhá snížit hromadění kyselin v ústech, které mohou poškodit zuby a dásně.


VÍCE INFO >>
259,- Kč
Kód: 241599
Objem: 300 ml
Ústní voda se stahujícím a antibakteriálním účinkem. Čistí ústní dutinu a osvěžuje dech a působí antibakteriálně. Se šalvějí a výtažky z Rathanu.

Z důvodu zákazu výhradního distributora pro ČR nesmíme produkty Dr.Hauschka prodávat přes e-shop. Celý sortiment naleznete skladem v naší kamenné prodejně Jungmannova 16, Praha 1.
VÍCE INFO >>
255,- Kč
Kód: 8806
Objem: 30 ml
Tišící gelový přípravek na dásně s rostlinnými výtažky posiluje a zpevňuje dásně, zvyšuje jejich odolnost. Pomáhá při krvácivosti a zánětech, drobných poranění, paradentóze, otlacích způsobených nošením zubní protézy.


VÍCE INFO >>
179,- Kč
Kód: 9806
Objem: 50 ml

Intenzivní osvěžující účinek Ratanhové ústní vody je dán rostlinnými výtažky a přírodními éterickými oleji. Podporuje přirozené funkce sliznice dutiny ústní, zpevňuje při pravidelném používání tkáň dásní a cév dutiny ústní, má protizánětlivé účinky.


VÍCE INFO >>
199,- Kč
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.