WELEDA Mléko po opalování

10% LETNÍ SLEVA
Jemné mléko po opalování s obsahem šťávy z aloe vera příjemně chladí, zklidňuje a hydratuje pokožku po slunění. Nezanechává pocit mastnoty. 

399,- Kč
359,- Kč
 
Mléko po opalování dodává pokožce intenzivní hydrataci a pomáhá udržovat dlouhotrvající opálení. Podporuje regeneraci pokožky, zklidňuje a zmírňuje podráždění od slunce. Lehce se roztírá a rychle vstřebává. Díky lehké textuře nezanechává pocit mastnoty. 
 
Výtažek z BIO protěže alpské působí jako antioxidant, šťáva z aloe vera dodává pokožce hydrataci i ochlazení a olivový olej obstarává výživu. Po prosluněném dni vás osvěží vůně eukalyptu a vavřínu kubébového, s harmonizačním účinkem levandule.
 
Vhodné pro vegany.
 
 
Po opalování mléko jemně naneste na všechny části těla, které byly vystaveny slunci. Před použitím přípravek dobře protřepejte. 

 
Voda, Glycerin, Alkohol, Šťáva z Aloe Vera, Olivový olej, Nezmýdelnitelný podíl olivového oleje, Betain, Extrakt květů/listů/stonků kopřivy žahavky, Extrakt květů/listů/stonků protěže alpské, Guma Sclerotium rofsii, Xantanová guma, Lysolecithin, Glyceryl kaprylát, Vůně*, Limonen*, Linalool*, Citronelol*, Benzyl Benzoát*, Benzyl Salicylát*, Geraniol*, Citral*, Farnesol*.
*z přírodních éterických olejů
 


Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.